portal osiedli, dzielnic i miast

Wo³omin - Forum

Pogaduchy z s±siadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gor±ce tematy » Forum » Przepisy na szasz³yki z grilla
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat     

Przepisy na szasz³yki z grilla

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomo¶æ
kpetko 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 42
Do³±czy³: Pi± Pa¼ 17, 2014 11:18
Posty: 356
Sk±d: Brak

PostWys³any: Pi± Maj 05, 2017 10:30    Temat postu: Przepisy na szasz³yki z grilla

tak sie zastanawiam czy nie macie jakich sprawdzonych przepisow na takie pysznosci
Naska11 
   

Forumowicz


Wiek: 30
Do³±czy³: Czw Lis 13, 2014 12:18
Posty: 142
Sk±d: St±d i stamt±d :)

PostWys³any: Pi± Maj 05, 2017 11:53    Temat postu: Re: Przepisy na szasz³yki z grilla

kpetko napisa³:
tak sie zastanawiam czy nie macie jakich sprawdzonych przepisow na takie pysznosci



Szasz³yczki z grilla super ! Uwielbiam. Oprócz pstr±ga z grilla jest to moja ulubiona przystawka. Ogólnie jest bardzo wiele przepisów na takie jedzenie ale zwykle robiê z tego:
https://www.przepisy.pl/przepis/szaszlyki-z-grilla

Najbardziej tradycyjny przepis z karkóweczk± ( zawsze przy tym wychodzi).

Mam do Was jeszcze pytanie. Czy mozecie podpowiedzieæ jaki¶ przepis na szasz³yki z kurczaka? Bo tak sobie pomy¶la³am, ¿e takie równie¿ fajnie by³oby wypróbowaæ Smile
Stefii 
   

Sta³y bywalec


Wiek: 35
Do³±czy³: Pon Cze 17, 2019 12:03
Posty: 79
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Nie Cze 23, 2019 20:25    Temat postu: Re: Przepisy na szasz³yki z grilla

A ja lubiê szasz³yki wegetariañskie: pieczarka- cebulka- papryka- pomidor koktajlowy.
wisznicka 
   

VIP


Wiek: 40
Do³±czy³: Czw Gru 10, 2020 8:30
Posty: 1527
Sk±d: Poznañ

PostWys³any: Pi± Maj 28, 2021 23:05    Temat postu: Re: Przepisy na szasz³yki z grilla

Nawet nie wiecie jak siê ciesze siê ju¿ mo¿na normalnie usi±¶æ i zje¶æ na miejscu posi³ek w restauracji! Super sprawa, jutro jadê do M i na pewno z tej mo¿liwo¶ci skorzystam jak zakupy mnie zmêcz± Smile
Kortosz 
   

Bywalec


Wiek: 48
Do³±czy³: Pi± Sie 16, 2019 15:41
Posty: 35
Sk±d: Trójmiasto

PostWys³any: Pon Lut 28, 2022 15:22    Temat postu: Re: Przepisy na szasz³yki z grilla

Moja kole¿anka ostatnio robi³a ¶wietne szasz³yki wegañskie. Bardzo mi smakowa³y choæ osobi¶cie lubiê i miêso.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat


 
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Mo¿esz zmieniaæ swoje posty
Mo¿esz usuwaæ swoje posty
Mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ wypowiedzi zamieszczanych przez u¿ytkowników serwisu. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Za³ó¿ forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama